krem

Ekologiczne kremy do kupienia w Internecie

Ekologiczne kremy potrafią w pełni odnowić skórę, oczyszczają ją z toksyn, dotleniają i regenerują. Dzięki temu można uzyskać na skórze efekt równowagi. Są polecane zwłaszcza dla osób o skórze wrażliwej ze skłonnością do alergii oraz dla kobiet w ciąży. Są lepiej przyswajalne i bliższe skórze człowieka, a dzięki temu także bezpieczniejsze. Dostarczają jej potrzebnych witamin i minerałów oraz mikroelementów. Opóźniają efekt starzenia i odnawiają naturalną barierę ochronną skóry. Przywracają skórze blask i naturalny, świeży wygląd.

Jednocześnie produkowane są bez dodatku parabenów, które mogą działać drażniąco na skórę i stać się przyczyną wystąpienia skórnych reakcji alergicznych, a nawet wchłaniać się do krwi w nadmiernej ilości i działać estrogennie, co przy skłonności niektórych osób do zaburzeń hormonalnych może stać się przyczyną wystąpienia nieprzyjemnych chorób. Nie posiadają detergentów, które mogą przesuszać i podrażniać skórę oraz niszczyć jej naturalną warstwę lipidową. Nie zawierają także olei mineralnych i parafiny, która zatyka pory i hamuje metabolizm skóry, a w ten sposób przyspiesza jej starzenie i sprzyja rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za powstanie przewlekłego trądziku. Do ekologicznych kremów nie dodaje się także silikonów ani syntetycznych barwników i substancji zapachowych.
dezodorant
Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com

Sklepy internetowe z ekologicznymi kremami

Ekologiczne kremy można zamawiać w sklepach internetowych. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ pozwala na pełne zapoznanie się z przeznaczeniem jakiegoś kremu i jego składnikami w zaciszu swojego domu, a nie przebywając na terenie ruchliwego sklepu. Można spędzać na stronie internetowej sklepu długie godziny i porównywać oferowane w nim produkty i na tej podstawie wybrać najbardziej odpowiedni dla swojej skóry. Internet stwarza także możliwość porównania cen konkretnych kremów w kilku źródłach, dotyczy to także ich pojemności i wyglądu opakowań, w których są sprzedawane.

Przy pomocy sklepu internetowego można także dobrać dla siebie całą linię produktów, począwszy od kremów, skończywszy na dezodorantach. W łatwy sposób można także kupić prezent dla bliskiej osoby na urodziny i wysłać na jej adres zamieszkania robiąc tym samym dodatkową niespodziankę. Kremy razem z dodatkowymi produktami kosmetycznymi mogą także zostać wysłane na nasz adres, a przy odpowiednio drogim zamówieniu koszt jego przesyłki będzie darmowy. Dla stałych klientów przygotowywane są także specjalne rabaty, dzięki którym można zaoszczędzić nieco pieniędzy.