kremowanie włosów

Kremowanie włosów.

O pięknych, długich i gęstych włosach marzy każda kobieta, jednak dbanie o włosy wymaga wiele pracy i poświęcenia. Nie wystarczy umyć włosy szamponem czy zastosować odżywkę, aby nasze włosy były mocne, lśniące i zdrowe. Pielęgnacja włosów powinna obejmować wiele różnych etapów, ważne jest również używanie odpowiednich kosmetyków. Aby tak było, musimy dobrze poznać typ swoich włosów, gdyż inne kosmetyki polecane są do włosów suchych, przetłuszczających się czy farbowanych, jeszcze inne do włosów wysoko lub niskoporowatych.
pielęgnacja ciała

Czy warto stosować naturalne kosmetyki?

Naturalne produkty są kluczem do tego, by utrzymać sylwetkę w nienagannym stanie, dlatego sięgajmy po nie jak najczęściej!

W naszej codzienności bardzo łatwo jest zapomnieć o tym, by prowadzić życie zgodne z samym sobą, czyli zawsze odpowiedzialne i dobre dla naszego zdrowia oraz samopoczucia. Zazwyczaj dzieje się tak, że większość z nas patrzy na to, co krótkotrwałe i rzadko zastanawiamy się nad konsekwencjami naszych pojedynczych decyzji, z których to właściwie składa się nasz żywot tutaj na ziemi.